Abakosteel Lębork

Kariera - dołącz do nas

Firmę tworzą ludzie, dlatego staramy się wybrać pracowników, dla których praca to nie tylko źródło utrzymania, ale także realizacja własnej pasji. Źródłem naszego sukcesu jest również połączenie doświadczenia i szerokiej wiedzy wieloletnich pracowników z dynamizmem i kreatywnością młodych ludzi.

Naszym pracownikom umożliwiamy pracę przy wielu projektach, z różnch gałęzi przemysłu. Dbamy, aby nasi pracownicy czuli się współautorami sukcesu firmy, bo to dzięki ich pracy na wszystkich szczeblach możemy cieszyć się dziś wysoką pozycją na rynku.

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie, jakie postawi przed Tobą ABAKOSTEEL S.C., dołącz do nas już dziś i weź udział w budowaniu silnej pozycji naszej marki na rynku globalnym. Sprawdź aktualne oferty pracy i zaaplikuj.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • ukierunkowanie na cel
  • znajomość programów pakietu Microsoft Office
  • mile widziane doświadczenie w handlu

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych Klientów w systemie telemarketingu oraz uzupełniająco poprzez spotkania osobiste
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:
  • pracę w młodym zespole
  • rozwój w obszarze sprzedaży
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne w formie elektronicznej prosimy przesyłać na adres: praca@abakosteel.pl