Abakosteel Lębork

Kariera - dołącz do nas

Firmę tworzą ludzie, dlatego staramy się wybrać pracowników, dla których praca to nie tylko źródło utrzymania, ale także realizacja własnej pasji. Źródłem naszego sukcesu jest również połączenie doświadczenia i szerokiej wiedzy wieloletnich pracowników z dynamizmem i kreatywnością młodych ludzi.

Naszym pracownikom umożliwiamy pracę przy wielu projektach, z różnych gałęzi przemysłu. Dbamy, aby nasi pracownicy czuli się współautorami sukcesu firmy, bo to dzięki ich pracy na wszystkich szczeblach możemy cieszyć się dziś wysoką pozycją na rynku.

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie, jakie postawi przed Tobą ABAKOSTEEL S.C., dołącz do nas już dziś i weź udział w budowaniu silnej pozycji naszej marki na rynku globalnym. Sprawdź aktualne oferty pracy i zaaplikuj.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownika Działu Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków:
  • szczegółowa analiza zapytania ofertowego
  • pozyskiwanie i opracowywanie materiałów na potrzeby przygotowania oferty
  • przygotowanie i terminowe złożenie oferty
  • obsługa Klienta indywidualnego i biznesowego

Wymagania:
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • obsługa komputera i aplikacji biurowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dokładność, odpowiedzialność, rzetelność
  • umiejętność współpracy, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającym się zespole
  • umowę o pracę w systemie jednozmianowym

Dokumenty aplikacyjne w formie elektronicznej prosimy przesyłać na adres: praca@abakosteel.pl

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownika Administracyjno-Biurowego.

  • obsługa dokumentacji dotyczącej sprzedaży i zakupów towaru
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjęcia i wydania towarów magazynowych
  • nadzór nad magazynem produktowym, przeprowadzanie inwentaryzacji
  • archiwizacja dokumentacji sprzedaży i zakupu towarów
  • obsługa poczty elektronicznej, korespondencji zewnętrznej

Wymagania:
  • dokładność, odpowiedzialność, rzetelność
  • umiejętność współpracy i organizacji pracy