Abakosteel Lębork

Centrala

ABAKOSTEEL S.C.

ul. Artylerzystów 4a
84-300 Lębork
woj. pomorskie

NIP: 8411691636   
REGON: 220928269

Sekretariat:
tel. +48 59 724 14 16
fax +48 59 810 86 27

info@abakosteel.pl
www.abakosteel.pl

Nr konta bankowego:
PLN   96 2490 0005 0000 4530 7266 0763
EUR   86 2490 0005 0000 4600 3298 4504

Aktualne dane rejestrowe firmy:
www.ceidg.gov.pl
www.stat.gov.pl/regon

Nasi Doradcy Techniczno-Handlowi są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Alicja Kołonowicz

Alicja Kołonowicz

Doradca Techniczno-Handlowy

T: +48 59 724 14 16 w. 24
M: +48 506 386 824
alicja@abakosteel.pl

Justyna Dawidowicz

Justyna Dawidowicz

Doradca Techniczno-Handlowy

T: +48 59 724 14 16 w. 20
M: +48 506 386 922
justyna@abakosteel.pl

Wioletta Gancarz

Wioletta Gancarz

Doradca Techniczno-Handlowy

T: +48 59 724 14 16 w. 22
M: +48 506 386 874
wioletta@abakosteel.pl

Adriana Rodziewicz

Adriana Rodziewicz

Doradca Techniczno-Handlowy

T: +48 59 724 14 16 w. 32
M: +48 506 386 066
adriana@abakosteel.pl

Michał Makurat

Michał Makurat

Doradca Techniczno-Handlowy

T: +48 59 724 14 16 w. 21
M: +48 506 386 921
michal.makurat@abakosteel.pl

Paweł Żak

Paweł Żak

Przedstawiciel Handlowy

T: +48 59 724 14 16 w. 23
M: +48 506 386 077
pawel@abakosteel.pl

Biuro handlowe

Biuro Handlowe 
ul. Dworcowa 39 lok. 110
64-500 Szamotuły k/Poznania
woj. wielkopolskie

Sekretariat:
tel. +48 61 679 28 58
fax +48 61 654 91 55

Irmina Frąckowiak

Irmina Frąckowiak

Doradca Techniczno-Handlowy

T: +48 61 679 28 58 w. 11
M: +48 506 386 850
irmina@abakosteel.pl

Mateusz Frąckowiak

Mateusz Frąckowiak

Doradca Techniczno-Handlowy

T: +48 61 679 28 58 w. 12
M: +48 506 386 307
mateusz@abakosteel.pl

Biuro handlowe

Formularz kontaktowy