Abakosteel Lębork

O Firmie

 • O firmie
  ABAKOSTEEL® to firma oparta na wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu między innymi dla przemysłu jachtowego, żeglarskiego, okrętowego, przemysłu maszynowego, spożywczego, oraz budownictwa. Nasza wiedza oraz staranny dobór dostawców gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów i atrakcyjne ceny.

  Realizujemy projekty z wielu gałęzi przemysłu i jesteśmy elastyczni na specyficzne potrzeby rynku, co zapewnia nam ciągły rozwój, oraz jak najlepsze poznanie potrzeb naszych Klientów i Partnerów. W tym celu intensywnie poszerzamy asortyment w naszym magazynie, tak aby produkty najbardziej Państwa interesujące były zawsze dostępne. Na życzenie Klienta tworzymy skład magazynowy pod indywidualne zapotrzebowanie, co wydatnie skraca czas realizacji zamówień i obniża koszty.

  Ciężka praca i ogromne zaangażowanie w to co robimy, to filary zasad i norm na których powstała nasza firma. Źródłem naszego sukcesu są ludzie. Starannie dobrany zespół pracowników cechuje rzetelność i profesjonalizm. Aby jak najlepiej służyć Państwu pomocą, wciąż pogłębiamy naszą wiedzę na temat oferowanych produktów.

  W codziennych działaniach kierujemy się naszym hasłem przewodnim „Quality first” - jakość na pierwszym miejscu, traktując czynnik jakości jako priorytet we wszystkich obszarach naszej działalności.
  Prowadzimy działalność handlową w dwóch sektorach produktowych:

  ELEMENTY ZŁĄCZNE: ELEMENTY OSPRZĘTU:
 • Jakość usług

  Dostarczamy Państwu tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości. W przypadku produktów nierdzewnych, na życzenie klienta dołączamy następujące dokumenty potwierdzające jakość i zgodność dostarczanych wyrobów:

  Deklaracja zgodności
   
  Deklaracja zgodności jest to oświadczenie producenta, jego upoważnionego przedstawiciela lub importera stwierdzające na jego wyłączną odpowiedzialność, że wyrób jest zgodny z zasadniczymi wymaganiami.
   
  Dokument kontroli

  PN-EN 10204
   
  Świadectwo na wyrób może być wymagane jako dowód na zgodność wykonania wyrobu zgodnie z wymaganiami zamawiającego, lub jako potwierdzenie pochodzenia materiału. Wydawanie świadectw może wymagać wielu czynności techniczno-administracyjnych generujących koszty. Dokumenty jakościowe zwykle, jeśli nie ustalono inaczej, są fakturowane osobno.

  Należy pamiętać, że wydanie atestów wyższych od 2.1 w okresie późniejszym po realizacji zamówienia może być niemożliwe. Zaleca się określić w momencie składania zamówienia, jakie dokumenty będą wymagane i jakie informacje powinny zawierać. Bez względu na dodatkowe koszty, konieczność skompletowania atestów i wykonania dodatkowych badań może mieć wpływ na czas realizacji zamówienia.
   
  Zaświadczenie o jakości 2.1

  wg PN-EN 10204:2005
   
  W dokumencie tym wytwórca deklaruje, że dostarczone wyroby są zgodne z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Nie podaje się wyników badań na wyrobach czy próbkach z partii wyrobów.
   
  Atest 2.2 
  wg PN-EN 10204:2005

   
  W dokumencie tym wytwórca deklaruje, że dostarczone wyroby są zgodne z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Świadectwo zawiera informacje na temat niektórych własności wyrobu oparte na wynikach badań. W branży metalowej podaje się w świadectwie 2.2 informację o numerze wytopu i skład chemiczny materiału użytego do produkcji danego wyrobu. Ponadto podaje się twardość, a w niektórych przypadkach wytrzymałość na rozciąganie.
   
  Świadectwo odbioru 3.1
  wg PN-EN 10204:2005

   
  W dokumencie tym wytwórca deklaruje, że dostarczone wyroby są zgodne z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Zamieszcza się wyniki badań. Zakres badań zależy od rodzaju wyrobu, obowiązujących norm lub wymagań określonych w zamówieniu. Atest 3.1 zawiera zwykle gatunek materiału, numer wytopu, skład chemiczny, wyniki badań własności mechanicznych. Jeśli klient chce mieć informację na ateście o wartości pracy łamania KV musi to wyszczególnić w zamówieniu. Także wszystkie wymagania dotyczące dodatkowych badań muszą być określone w zamówieniu.
   
  Protokół odbioru 3.2 
  wg PN-EN 10204:2005

   
  Jest to świadectwo odbioru potwierdzone, w wyniku specjalnego uzgodnienia, przez upoważnionego przedstawiciela wytwórcy i upoważnionego przedstawiciela zamawiającego lub osobę wyznaczoną przez przepisy.
   

  Oraz dopuszczenia:
  TÜV, DB, UDT, MK, LRS, Ü, GL, PRS, ITB, PIMOT

   

 • Kariera - dołącz do nas

  Firmę tworzą ludzie, dlatego staramy się wybrać pracowników, dla których praca to nie tylko źródło utrzymania, ale także realizacja własnej pasji. Źródłem naszego sukcesu jest również połączenie doświadczenia i szerokiej wiedzy wieloletnich pracowników z dynamizmem i kreatywnością młodych ludzi.

  Naszym pracownikom umożliwiamy pracę przy wielu projektach, z różnych gałęzi przemysłu. Dbamy, aby nasi pracownicy czuli się współautorami sukcesu firmy, bo to dzięki ich pracy na wszystkich szczeblach możemy cieszyć się dziś wysoką pozycją na rynku.

  Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie, jakie postawi przed Tobą ABAKOSTEEL S.C., dołącz do nas już dziś i weź udział w budowaniu silnej pozycji naszej marki na rynku globalnym. Sprawdź aktualne oferty pracy i zaaplikuj.

  Na chwilę obecną nie posiadamy wolnych stanowisk, nie mniej jednak prosimy przesłać nam swoje CV na adres: praca@abakosteel.pl. Dostarczy nam to niezbędnych informacji na Państwa temat. Informacje te trafią bezpośrednio do bazy danych - skontaktujemy się z Panem/Panią w momencie pojawienia się stanowiska pracy, które naszym zdaniem, może być dla Państwa interesujące.