Abakosteel Lębork

Kariera - dołącz do nas

Firmę tworzą ludzie, dlatego staramy się wybrać pracowników, dla których praca to nie tylko źródło utrzymania, ale także realizacja własnej pasji. Źródłem naszego sukcesu jest również połączenie doświadczenia i szerokiej wiedzy wieloletnich pracowników z dynamizmem i kreatywnością młodych ludzi.

Naszym pracownikom umożliwiamy pracę przy wielu projektach, z różnych gałęzi przemysłu. Dbamy, aby nasi pracownicy czuli się współautorami sukcesu firmy, bo to dzięki ich pracy na wszystkich szczeblach możemy cieszyć się dziś wysoką pozycją na rynku.

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie, jakie postawi przed Tobą ABAKOSTEEL S.C., dołącz do nas już dziś i weź udział w budowaniu silnej pozycji naszej marki na rynku globalnym. Sprawdź aktualne oferty pracy i zaaplikuj.

Na chwilę obecną nie posiadamy wolnych stanowisk, nie mniej jednak prosimy przesłać nam swoje CV na adres: praca@abakosteel.pl. Dostarczy nam to niezbędnych informacji na Państwa temat. Informacje te trafią bezpośrednio do bazy danych - skontaktujemy się z Panem/Panią w momencie pojawienia się stanowiska pracy, które naszym zdaniem, może być dla Państwa interesujące.