Abakosteel Lębork

O firmie

ABAKOSTEEL® to firma oparta na wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu między innymi dla przemysłu jachtowego, żeglarskiego, okrętowego, przemysłu maszynowego, spożywczego, oraz budownictwa. Nasza wiedza oraz staranny dobór dostawców gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów i atrakcyjne ceny.

Realizujemy projekty z wielu gałęzi przemysłu i jesteśmy elastyczni na specyficzne potrzeby rynku, co zapewnia nam ciągły rozwój, oraz jak najlepsze poznanie potrzeb naszych Klientów i Partnerów. W tym celu intensywnie poszerzamy asortyment w naszym magazynie, tak aby produkty najbardziej Państwa interesujące były zawsze dostępne. Na życzenie Klienta tworzymy skład magazynowy pod indywidualne zapotrzebowanie, co wydatnie skraca czas realizacji zamówień i obniża koszty.

Ciężka praca i ogromne zaangażowanie w to co robimy, to filary zasad i norm na których powstała nasza firma. Źródłem naszego sukcesu są ludzie. Starannie dobrany zespół pracowników cechuje rzetelność i profesjonalizm. Aby jak najlepiej służyć Państwu pomocą, wciąż pogłębiamy naszą wiedzę na temat oferowanych produktów.

W codziennych działaniach kierujemy się naszym hasłem przewodnim „Quality first” - jakość na pierwszym miejscu, traktując czynnik jakości jako priorytet we wszystkich obszarach naszej działalności.

logotyp2
Drodzy Klienci, Szanowni Państwo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym Klientom oraz nowym Partnerom Biznesowym za odwiedzenie stoiska firmy ABAKOSTEEL podczas targów FASTENER POLAND, które odbyły się od 16 do 18 października 2018 roku w Krakowie.

Dziękujemy za przybycie, spotkania oraz poświęcony czas. Mamy nadzieję, że oferta firmy ABAKOSTEEL spełni Państwa oczekiwania i zachęci do dalszej owocnej współpracy.

Najszybciej jak to możliwe odpowiemy na wszystkie zagadnienia poruszane podczas spotkań. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem
Zarząd firmy ABAKOSTEEL

Prowadzimy działalność handlową w dwóch sektorach produktowych:

ELEMENTY ZŁĄCZNE: ELEMENTY OSPRZĘTU: